4:0 na koniec rundy Jesiennej

W niedzielę o godzinie 13:00, seniorzy Rysia rozegrali swój ostatni mecz w pierwszej części sezonu. Każda z drużyn chciała zakończyć widowisko z 3 punktami na koncie i w dobrych nastrojach oczekiwać meczy rewanżowych.

Od początku widać było duże zaangażowanie i chęci do gry. To przekładało się na sytuacje bramkowe, których w pierwszej połowie było sporo. Około 20 minuty Marcin Gonczarek otrzymał dobrą piłkę od Adriana Stępnia i wprowadził się w pole karne. Puścił piłkę obok bramkarza lecz ten wytrącił go z równowagi, sędzia nie miał innej opcji jak wskazać na 11 metr bramki Passovi i tak też zrobił. Faulowany sam wymierzył sprawiedliwość i dał prowadzenie Rysiom. Po tej bramce Passovia ruszyła i po błędzie naszej obrony była bardzo blisko remisu. Jednak Rysie dobrze zaasekurowały swojego bramkarza. Przed przerwą padły jeszcze dwie bramki. Marcin Gonczarek ustrzelił hatt tricka, a dwoma asystami popisał się Kamil Wójcik. Najpierw nasz pomocnik przelobował bramkarza, a następnie pokonał go po dobrym dośrodkowaniu strzałem z głowy. Do przerwy wynik 3:0 dla gospodarzy.

Po przerwie obraz gry niewiele się zmienił. Nasza drużyna szybko podwyższyła prowadzenie po akcji Granoszewski – Gonczarek. Podawał ten pierwszy a swoje 4 trafienie tego dnia dorzucił Marcin. Do końca meczu było jeszcze kilka sytuacji do zdobycia bramki, zawodnicy z Passovi również starali się o trafienie. Jednak wynik spotkania już się nie zmienił. Ostatecznie Ryś wygrywa 4:0 z gośćmi z Passa.

Drużyna pokazała charakter i na przerwę może udać się z lepszymi nastrojami. Niestety runda jesienna nie była najlepsza w wykonaniu naszej drużyny. 18 punktów zebranych w 17 meczach to zdecydowanie nie jest to na co stać ten zespół. Teraz pozostaje chwila regeneracji i ciężka praca aby na wiosnę gra była dużo lepsza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *