Bluzy Rysia

Drodzy Kibice!

Mamy przyjemność przedstawić Wam nowy gadżet klubowy – oficjalną bluzę sympatyka klubu LKS Ryś Laski. Bluzy będą produkowane we współpracy z zaprzyjaźnioną firmą BluzUp, która od 6 lat specjalizuje się w produkcji tego typu odzieży. Bluzy wykonane są wysokiej jakości, ciepłego materiału, a logotypy starannie wykonano haftem.
Wzorem najlepszych polskich klubów przygotowaliśmy kolekcję odzieży LKS Ryś Laski, której efekty możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach. Okrycia dostępne są w czterech rodzajach, szerokiej gamie rozmiarów XXS-XXL oraz w wielu wariantach kolorystycznych.

Serdecznie zapraszamy na stronę internetową w celu zapoznania się z pełną ofertą. Jak odbywa się proces realizacji zamówienia? – Zamówienia zbieramy w formie przedsprzedaży przez 2 tygodnie, po tym czasie szwalnia rozpoczyna szycie nowych, skrojonych pod Wasze potrzeby bluz. Czas produkcji wynosi do 30 dni roboczych, po których będziecie mogli otrzymać swoje zamówienie. Dodatkowo możliwa jest bezpłatna dostawa oraz odbiór w siedzibie klubu przy ulicy Wieczorka 50.
Mamy nadzieję, że przedstawione wzory się Wam podobają i zobaczymy kilka z nich na trybunach podczas meczu! Zamówienia będą zbierane do 14 kwietnia 🙂

https://shop.bluzup.com/ryslaski

#DoBojuRyś
#WspierajSwójLokalnyKlub
#BluzUp
#BluzyRysia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *