Festwial bramek w Laskach ⚽️

Po ostatnim przegranym meczu z drużyną Błonianki, juniorzy Rysia z rocznika 2004/2005 podejmowali na wlasnym stadionie ekipę UKS G-81 Bemowo. Ostatni mecz drużyna z Warszawy wygrała 7:6, co mogło zwiastować wiele bramek oraz emocji.

Strzelanie rozpoczęło się już w pierwszej minucie spotkania, kiedy to goście wyszli na prowadzenie. Szybko stracona bramka nie podłamała naszych zawodników, którzy szybko odpowiedzieli bramką wyrównującą, a niedługo potem dołożyli kolejne dwa trafienia po ładnych akcjach oskrzydlających. Najpierw do Balcerzaka podawał Kosiński, a następnie odwrócili się rolami. Gra młodych Rysiów mogła się podobać, próbowali grać piłką i budować akcje od własnej bramki.
W końcówce pierwszej połowy do gry gospodarzy wkradło się trochę nerwowości, czego konsekwencją było wyrównanie wyniku przez zawodników z Bemowa.

W drugiej połowie strzelali już tylko gospodarze. Młode Rysie uspokoiły grę obronną i skutecznie blokowali ataki drużyny przeciwnej. W 65 minucie padł kolejny gol, po dośrodkowaniu z rzutu różnego piłkę do własnej siatki wbił zawodnik gości. Gospodarze poczuli krew i niedługo powiększyli przewagę bramkową. Po celnym dograniu Burczyńskiego , celny strzał z pola karnego oddał Chormański. Na kwadrans przed końcem pięknym strzałem piętką bezpośrednio z powietrza napastnik Rysiów Hubert Witt ustalił wynik spotkania. Ostatecznie po kończącym gwizdku sędziego na tablicy widniał wynik 6:3. Po dwóch remisach i dwóch porażkach jest to pierwsze zwycięstwo w sezonie! Mamy nadzieję, że ten mecz rozpocznie dobrą passę tej ekipy.

Dziękujemy wszystkim kibicom zgromadzonym na stadionie!
Następny mecz już 22 Września. Serdecznie zapraszamy.