#GramyZLenym

Cześć piłkarski świecie! Prosimy o skupienie i uważne przeczytanie tego, co mamy Wam do przekazania. W naszej gminie mieszka pewien chłopczyk. Nazywa się Leonard Ociepka – dla przyjaciół Leny. Ma 3 latka oraz bardzo kochających rodziców. Jest uśmiechnięty, lubi bawić się samochodami, a przede wszystkim – uwielbia zwierzęta.

Niestety rok temu Leny stanął przed bardzo nierówna walką – walką o swoje życie. U chłopca wykryto nowotwór – siatkówczaka złośliwego obuocznego. Jego radosny oraz beztroski świat zmienił się o 180 stopni. Podwórko i swój pokój musiał zamienić na salę szpitalną. Radosny śmiech zamienił się w wielkie cierpienie oraz ból. Rodzice Lenego szukali pomocy wszędzie, ale bez skutku. Dopiero za wielką wodą okazało się, że dla Lenego jest szansa. Dr Abramson ze szpitala Memorial Sloan Kettering Cancer Center postanowił pomoc chłopcu, lecz jak wiadomo w takich sytuacjach – dużo to kosztowało.

Tata oraz Mama Leonarda zoorganizowali zbiórki, by mieć szansę na leczenie swojego synka. Znalazło się wielu ludzi dobrej woli, a kwota potrzebna na opłacenie lotu, zakwaterowania, przyjęcia do szpitala, zabiegu oraz dalszego leczenia wraz z kontrolami lekarskimi – została zebrana.

Wprawdzie bitwa została wygrana, ale wojna nadal trwa. Rodzice otrzymali wiadomość, że fundusze na leczenie chłopca skończyły się. Bez dalszego leczenia Leny będzie miał olbrzymie trudności w powrocie do normalnego życia.

Widząc kolejna zbiórkę Państwa Ociepka nie mogliśmy przejść obojętnie. Postanowiliśmy, że odezwiemy się do Was: kibiców, piłkarzy, działaczy, klubów. Razem zorganizujmy wielka akcje, która pozwoli na dalsze leczenie tego małego wojownika. Wiemy, że razem damy radę! Piłka jednoczy nas we wspaniałych chwilach – pozwólmy więc dołączyć do nich Leonardowi!

Piłkarska Warszawo! Pomóżmy Lenemu w jego walce o powrót do zdrowia. Dołączcie do jego drużyny i razem zagrajmy ten najważniejszy mecz! Damy radę, wierzymy w to!

Weźmiecie udział w naszej akcji?
Klub Sportowy Madziar Nieporęt
RKS Okęcie Warszawa
Coco Jambo Warszawa

Linki do zbiórek Lenego‼️

https://www.siepomaga.pl/leny

#GramyZLenym
#LeonardOciepka
#WWalceOLepszeJutro
#GminaIzabelin
#CentrumKulturyIzabelin
Restauracja Syta
Klinika Sanobello
Sambor naprawy powypadkowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *