II Izabelińska Gala Sportu

We wtorek w Centrum Kultury Izabelin zorganizowano II Izabelińską Galę Sportu. Wydarzenie ma na celu szerzenie sportu oraz docenienie najlepszych młodych (do 25 roku życia) sportowców jak również aktywistów działających na terenie naszej gminy.

Delegacja klubu Ryś Laski składała się z trenerów, zawodników, oraz członków zarządu. W ceremonii uczestniczyli także między innymi Dorota Zmarzlak – wójt gminy Izabelin, prowadzący Krzysztof Marciniak – dziennikarz sportowy, gość specjalny Paweł Nastula – zdobywca złotego medalu na Igrzyskach Olimpijskich.

Nagrodzono wielu zawodników z różnorodnych dyscyplin sportu, od biegania, triatlonu, judo aż do wioślarstwa oraz szachów. Ogromnie nas cieszy duża ilość docenionych sportowców, gdyż to pokazuje jak ważna dla miejscowych jest kultura fizyczna oraz rozwój sportu.

Wyróżniony za zasługi na rzecz klubu został Prezes Łukasz Pamięta, który swoim zaangażowaniem i poświęceniem umożliwił rozwój LKS Ryś Laski. Nagrodę za osiągnięcia szkoleniowe otrzymał natomiast Michał Piros – trener drużyny seniorskiej, który pokazał zawodnikom jak profesjonalnie a przy tym w łatwy do przyswojenia sposób wprowadzać innowacje treningowe.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym i życzymy Wam jeszcze wielu sukcesów sportowych i rozwijania w sobie pasji. Dziękujemy również organizatorom za zaproszenie i organizację gali na bardzo wysokim poziomie.

Mamy nadzieję, że za rok również będziemy obecni!

#DoBojuRyś!
#WspierajSwójLokalnyKlub
#CentrumKulturyIzabelin
#GminaIzabelin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *