Juniorzy znowu zwycięscy

W sobotę swój 6 mecz rozegrali juniorzy z rocznika 2004/2005. Przeciwnikiem była drużyna PKS Legion Pruszków, która z dorobkiem 0pkt zamykała ligową tabelę. Ostatni mecz młodych Rysiów skończył się zwycięstwem i w tym również nasi zawodnicy byli zmotywowani do pokazania się z dobrej strony.

Spotkanie od początku przebiegało pod dyktando gospodarzy. Goście ustawili się defensywnie, całą drużyną na swojej połowie czym dawali dużo miejsca obrońcom Rysia do rozgrywania piłki. Początek spotkania przebiegał jednak leniwie, drużyna z Lasek nie forsowała tempa, rozgrywając piłkę zbyt wolno by zaskoczyć przeciwnika, natomiast zawodnicy Legionu byli skoncentrowani na grze obronnej. Prowadzenie w 15 minucie dał młodym Rysiom stały fragment gry. Mocne dośrodkowanie z rzutu rożnego Pawła Gajewskiego, zmusiło bramkarza gości do piąstkowania piłki, która trafiła wprost na głowę Maksa Gajewiaka, który nie miał problemów z umieszczeniem jej w bramce. Niedługo potem prowadzenie podwyższył Michał Kosiński strzałem z pola karnego. Do przerwy wynik już się nie zmienił pomimo kilku dobrych szans gospodarzy.
Pomimo prowadzenia gra była toczona w zbyt wolnym tempie, a w grze zbyt często gościła nerwowość pod bramką przeciwnika. Na drugą połowę drużyna wyszła zmobilizowana by to zmienić i zwiększyć przewagę na boisku.

Obraz w drugiej części spotkania nie zmienił się, nasza drużyna wciąż dominowała. Jednak zaczęła grać nieco szybciej, co spowodowało większe problemy w grze obronnej drużyny z Pruszkowa. Przewaga szybko przełożyła się na trafienie Franka Chormańskiego,a następnie Kuby Balcerzaka. W samej końcówce wynik strzałem z pola karnego podwyższył Patryk Dziekański. Ryś 5:0 Legion.

Był to drugi z rzędu wygrany mecz naszych juniorów. Następny mecz rozegrają już 28.09 o godz 16:00 z FC Komorów. Pierwsze spotkanie między zespołami zakończyło się podziałem punktów, więc w tym meczu emocji na pewno nie zabraknie.
Serdecznie zapraszamy!
#DoBojuRyś!
#WspierajSwójLokalnyKlub!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *