Młode Rysie poszukiwane

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych chłopców i dziewczynki z roczników 2004-2014 do dołączenia do zespołu LKS Ryś Laski. Pomimo tego, że rozgrywki na chwilę obecną są zawieszone nasze drużyny wciąż ćwiczą pod czujnym okiem trenerów.

Nasz klub to przede wszystkim zgrane społeczeństwo, w którym łączymy treningi sportowe z dobrą zabawą i kształtowaniem charakteru. Zależy nam żeby nasi podopieczni wychodzili zadowoleni z treningów i uczyli się współpracy ze swoimi rówieśnikami.

Nasi trenerzy to połączenie doświadczenia, pasji oraz młodzieńczego zaangażowania. Nasza kadra to zarówno młodzi trenerzy pełni chęci oraz pozytywnego nastawienia, jak i również doświadczeni trenerzy, którzy dzielą się swoją pasją i przekazują wiedzę.

Zapraszamy również najmłodszych do ćwiczeń w ramach Przedszkoli Rysia. Są to zajęcia ogólnorozwojowe połączone z mnóstwem dobrej zabawy.

Ryś to Wy i My, dlatego zachęcamy do dołączenia do naszej społeczności. Zapraszamy do kontaktu z naszymi trenerami, ich numery znajdziecie na poniższym plakacie.
Dziękujemy i do zobaczenia przy Wieczorka 50 🙂

Nabory 2020 Drużyny Młodzieżowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *