Popis strzelecki w Radziwiłłowie

W sobotę nasza drużyna trampkarzy z rocznika 2006/2007 rozpoczęła zmagania w lidze od wyjazdowego spotkania z zespołem Relax Radziwiłłów. Początkowa faza spotkania nie zwiastowała późniejszego rezultatu ,ponieważ mecz był bardzo wyrównany, a nasz bramkarz wykonał wiele znakomitych parad. Ostatecznie to my pierwsi zdobyliśmy bramkę – świetnym rajdem lewą stroną popisał się Janek Nowak i jak się miało później okazać, tą bramką rozwiązał worek goli.

Ryś nie cieszył się z prowadzenia zbyt długo – Relax szybko zdobył bramkę wyrównującą. Przed przerwą ponownie objęliśmy prowadzenie za sprawą Patryka Langera, którego nie oddaliśmy aż do końca spotkania.
Druga połowa to już dominacja Rysia, który zdobył jeszcze 5 bramek. Gospodarze odpowiedzieli tylko dwoma trafieniami, co oznaczało że to trampkarze Rysia zabierają 3 pkt. ze sobą. Wynik końcowy 7:3.

Warto pochwalić całą drużynę za zaangażowanie, dobrą grę oraz strzelców bramek Patryk Langer (4), Jan Nowak (3).
Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie. Tym razem młode Rysie podejmą ekipę KS Błonianka. Stadion Rysia sobota 21.09 o godz. 12:00. Serdecznie zapraszamy!