Przegląd zespołów młodzieżowych

LKS Ryś Laski 2004/2005 0:4 Real Academy

Rocznik 2004/2005 przegrywa na wyjeździe 0:4 z Real Academy. Mecz długimi momentami wyrównany. Zawodnicy Rysia podjęli walkę, oraz próbowali grać piłką, ponownie zabrakło skuteczności. Zespół traci po dwie bramki na początku oraz w końcówce meczu głównie po własnych błędach indywidualnych. Kolejny raz szwankuje skuteczność. Gratulację dla gospodarzy, którzy byli zespołem lepszym i zasłużenie wygrali. Natomiast nasza młodzież się nie poddaje i trenuje dalej, małymi krokami do przodu!

LKS Ryś Laski 2010 8:16 MKS Hutnik Warszawa 2010

Początek meczu był bardzo wyrównany, oba zespoły grały piłką i przeprowadzały bardzo ładne akcje, brakowało tylko precyzji. Pierwszy kwadrans zakończył się wynikiem 2:2. Na pochwałę zasługuje zespołowa akcja chłopców zakończona bramką na 5:4. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Niestety przeciwnik zmienił taktykę, z którą tego dnia trener wraz z zespołem nie mogli sobie poradzić. Mimo wielkiego zaangażowani i walki ze strony drużyny, mecz zakończył się niekorzystnym wynikiem.

LKS Ryś Laski 2011 7:10 Młode Talenty Pruszków

Po wyrównanym meczu ostatecznie wygrał zespół Młodego Talentu Pruszków 10:7. Dla wielu był to pierwszy oficjalny mecz, pomimo tego Rysie grały bardzo odważnie i pewnie. Zabrakło troszkę szczęścia i koncentracji w ostatnich minutach meczu. Cieszyło zaangażowanie młodych zawodników oraz realizacja wytycznych trenera. Od wyniku ważniejszy jest rozwój a ten mecz był bardzo cenną lekcją dla młodych Rysiów.