Przegrana w Milan贸wku 馃槬

W 6 kolejce Ligii Okr臋gowej nasi seniorzy udali si臋 do Milan贸wka, na mecz z zawsze gro藕nym Milanem. Gospodarze do tej pory wygrali 2 mecze i zaliczyli po jednym remisie i pora偶ce.

Spotkanie zacz臋艂o si臋 od atak贸w gospodarzy, kt贸re niestety szybko przynios艂y efekt. Ju偶 w 9 minucie spotkania po sta艂ym fragmencie gry by艂o 1:0. Nieupilnowany zawodnik Milan贸wka wbi艂 pi艂k臋 do pustej bramki z 3 metra. Nieca艂e 10 minut p贸藕niej Milan podwy偶szy艂 prowadzenie. Pi臋knym strza艂em bezpo艣rednio z rzutu wolnego popisa艂 si臋 napastnik gospodarzy. Nasz bramkarz by艂 bez szans przy strzale w okienko z niemal 30 metr贸w. Zawodnicy z Milan贸wka poczuli krew i ponownie zaatakowali. W 33 min nast膮pi艂a kopia sytuacji z pierwszej bramki i gospodarze prowadzili ju偶 3:0. Rysie mia艂y dwie dobre okazje aby nawi膮za膰 kontakt, ale zabrak艂o zimnej g艂owy w decyduj膮cych momentach.

Druga ods艂ona przebiega艂a w bardziej wyr贸wnany spos贸b. Nasi zawodnicy podj臋li walk臋 i grali lepiej ni偶 w pierwszej po艂owie. Mecz zamieni艂 si臋 w wymian臋 cios贸w, z kt贸rych 偶adna ekipa nie potrafi艂a skorzysta膰. Gol pad艂 dopiero w 90 minucie spotkania. Szybki kontratak wykorzysta艂 Milan i ustali艂 wynik na 4:0.

Niestety mecz nie u艂o偶y艂 si臋 po naszej my艣li, a zawodnicy Rysia musieli uzna膰 wy偶szo艣膰 rywala. Ka偶dy mecz a szczeg贸lnie pora偶ka powinna przynie艣膰 du偶o materia艂u do analizy i poprawy. Pokazywali艣my ju偶, 偶e potrafimy podnosi膰 si臋 po pora偶kach i tym razem te偶 wr贸cimy silniejsi 馃挭. Przed dru偶yn膮 z Lasek ci臋偶ki terminarz, najpierw 05.09 w Laskach zagraj膮 z ekip膮 wicelidera Laury Chylice. Nast臋pnie nasi zawodnicy udadz膮 si臋 na mecz z Gromem. Liczymy na lepsze wyst臋py i zebranie kilku punkt贸w w tych meczach. Do zobaczenia i #DoBjuRy艣!馃摨