Relacje live

25.08.2019 Liga Okręgowa: Ryś Laski vs Perła Złotokłos – Wynik 3:1

Był to drugi ligowy mecz Rysia w obecnym sezonie oraz pierwsze zwycięstwo. W pierwszej połowie gospodarze stworzyli sobie 3 doskonałe sytuacje bramkowe, niestety nie wykorzystali ani jednej. Natomiast goście wykazali się 100% skutecznością i jedyną sytuację zamienili na bramkę. Do przerwy wynik 0:1 dla Perły. W drugiej połowie Ryś zaczął trafiać do bramki. Najpierw dwie bramki strzelił Jakub Grunas, po asystach Bartka Bochenka, następnie Emil Biegun po asyście Piotra Strzemeckiego.

Ryś Laski vs Perła Złotokłos 3:1

17.08.2019 Liga Okręgowa: Grom Warszawa vs Ryś Laski – Wynik 2:0

Niestety, pierwszy wyjazdowy mecz Rysia w Lidze Okręgowej zakończył się przegraną 2:0 z zespołem Grom Warszawa. W pierwszej połowie gospodarze długo utrzymywali się przy piłce, jednak zespół Rysia był dobrze zorganizowany w obronie i nie dopuszczał do sytuacji bramkowych. Do przerwy utrzymał się wynik bezbramkowy. Druga połowa rozpoczęła się od szybko strzelonej bramki przez gospodarzy. Zespół Rysia odpowiedział dwoma dobrymi sytuacjami, których niestety nie zamieniliśmy na zdobycz bramkową. W końcówce meczu Rysie wyszły wysoko do ataku, chcąc strzelić wyrównującą bramkę. Na naszą niekorzyść, przed ostatnim gwizdkiem w doliczonym czasie gry, zespół gospodarzy podwyższył prowadzenie na 2:0. Takim wynikiem zakończył się mecz.

14.08.2019 Liga Okręgowa: Ryś Laski vs Laura Chylice – Wynik 3:3

Pierwszy mecz Ligii Okręgowej w wykonaniu seniorów już za nami. Spotkanie z Laurą Chylice na własnym stadionie zakończyło się wynikiem 3:3. Goście lepiej zaczęli spotkanie, uzyskując znaczną przewagę w pierwszym kwadransie meczu, czego skutkiem była strzelona bramka. Jedak zespół Rysia nie poddał się i przed przerwą zdobył dwie bramki. Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 2:1. Druga połowa zaczęła się podobnie jak pierwsza od ataków gości. Po błędach indywidualnych Laura wyrównała wynik meczu. Do końca spotkania nie brakowało akcji ofensywnych z jednej jak i drugiej strony. Mecz stał na wysokim poziomie intensywności i z pewnością podobał się licznie zgromadzonym kibicom. Ostatecznie mecz skończył się remisem 3:3. Wynik ten jest pewnym niedosytem dla obydwu zespołów, gdyż każdy mógł przechylić stan meczu na swoją korzyść.

09.08.2019 Ryś Laski vs Hutnik II Warszawa – Wynik 3:1

Ostatni test za nami.

W piątek 09.08 rozegraliśmy ostatni sparing z Hunikiem II Warszawa. Mecz zakończył się wygraną Rysia 3:1.
Bramki strzelali:
Zawodnik Testowany ⚽,
Emil Biegun ⚽,
Wiktor Warenik ⚽.
To już koniec gier kontrolnych w wykonaniu naszego zespołu. Bilans sparingów to cztery zwycięstwa oraz jedna porażka.

03.08.2019 Ryś Laski vs Wkra Pomiechówek – Wynik 10:0

Wynikiem 10:0 zakończyła się sobotnia gra kontrolna przeciwko Wkrze Pomiechówek. Nasza drużyna od samego początku pokazała większą kulturę gry. Lecz to przez pierwsze 10 minut drużyna z Pomiechówka, miała więcej okazji do strzelenia bramki. Brak skuteczności musiał się zemścić i to nasza drużyna prowadziła do przerwy 4:0. W drugiej połowie, Rysie dołożyły jeszcze 6 bramek.
Ryś Laski 10:0 Wkra Pomiechówek

Marcin Gonczarek ⚽⚽⚽
Paweł Ignatowicz ⚽⚽
Emil Biegun ⚽
Igor Zieliński⚽
Zawodnik Testowany ⚽⚽
Zawodnik Testowany ⚽

30.07.2019 Ryś Laski vs Varsovia Warszawa 2003 – Wynik 4:0

Kolejna gra kontrolna za nami 💪🏻
Wynikiem 4:0 zakończyło się spotkanie pomiędzy Rysiem Laski a Varsovia Warszawa 2003. Drużyna Varsovii w pierwszej połowie postawiła się i do przerwy wynik był bezbramkowy. W drugiej połowie doszliśmy do głosu aż czterokrotnie. Bramki strzelali: Gonczarek, Pietrajtys i dwóch testowanych zawodników. Jeszcze dwa tygodnie pracy przed naszym zespołem przed rozpoczęciem sezonu.

Następną grę kontrolną rozegramy z Wkrą Pomiechówek. Zapraszamy w sobotę o godzinie 11 na boisko przy ulicy Wieczorka 50 🔥

Ryś Laski 4:0 Varsovia Warszawa 2003
Zawodnik Testowany ⚽
Zawodnik Testowany ⚽
Marcin Gonczarek⚽
Przemysław Pietrajtys⚽