W młodzieży też siła 💪🏻!

Post z lekkim opóźnieniem, ale umówmy się. Całe życie spóźnia się PKP, ZTM, nawet budowa Stadionu Narodowego się opóźniła. Redaktorzy też mogą się lekko opóźnić, ale nie o spóźnieniach dzisiaj mowa. Czas podsumować bardzo udany sezon naszego najstarszego rocznika juniorskiego. Naprawdę warto przeczytać!

Świętowanie po awansie!

Zakończony sezon 2018/19, był najlepszym w wykonaniu zawodników naszego klubu z rocznika 2004/2005. Grająca od czterech sezonów niemal w niezmienionym składzie drużyna, zrobiła ogromny postęp, czego przykładem jest osiągnięty wynik sportowy. Drugie miejsce i awans do II ligi jest dużym sukcesem tych młodych zawodników. W rundzie wiosennej na 10 rozegranych meczów nasi młodzi zawodnicy odnotowali 6 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki. Jako jedyna drużyna urwała punkty ekipie Znicza Pruszków pokonując ją w Pruszkowie po fantastycznym meczu 4 :2. Trudno wyróżnić jednego zawodnika, bo siłą tej drużyny jest kolektyw. Każdy z zawodników wniósł duży wkład w osiągnięcie tego sukcesu, a przykładem jak wyrównana jest to grupa, niech świadczy fakt, ze każdy z 16 zawodników poza bramkarzem strzelił w rozgrywkach minimum jedną bramkę. Wielkie brawa dla drużyny, że przetrwała trudne chwile w pierwszych swoich sezonach w lidze. Bo początki były trudne i przynosiły prawie same porażki, ale hart ducha i wytrwałość to cechy tej drużyny i efekty tego przyszły w minionym sezonie. Tej wytrwałości życzymy drużynie w następnych sezonach i samych sukcesów. Dziękujęmy wszystkim zawodnikom i ich rodzicom za to, że nie opuszczali drużyny i byli z nią na dobre i na złe.

Wszelkie informacje dotyczące drużyny 2004/2005 będą na bieżąco publikowane na stronie, w zakładce Drużyny Młodzieżowe – Rocznik 2004/2005.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *