WRACAMY Z PRUSZKOWA BEZ PUNKTÓW

We wtorek 27.08.2019 grając na sztucznej murawie w niemalże 30 stopniowym upale, drużyna juniorów z rocznika 2004/2005 podejmowała na wyjeździe swojego pierwszego rywala MKS Znicz Pruszków III. Mecz zakończył się porażką młodych Rysiów 2:1.

Pierwsza połowa nie przyniosła bramek, choć każda z drużyn stworzyła sobie sytuacje do ich zdobycia. Po przerwie rywale przejęli inicjatywę, i potwierdzili to strzelając gola na 1:0. Stracona bramka pobudziła naszych zawodników, czego skutkiem była strzelona bramka w 73′ przez Kacpra Gonczarka na 1:1. Niestety pod koniec meczu w 82′ padła bramka na 2:1 i w Młode Rysie przegrywają pierwsze wyjazdowe spotkanie w tym sezonie. Obie drużyny zasługują na pochwałę ze względu na ciężkie warunki do gry. Pechowo przez awarie karty przepadły wszystkie zdjęcia z tego spotkania, mamy nadzieję że taka usterka już się nie powtórzy.

Serdecznie zapraszamy na pierwsze domowe spotkanie rocznika 2004/2005 już w niedzielę o godzinie 17:00! Przeciwnikiem będzie zawsze groźna drużyna z Milanówka. Nie może Was zabraknąć!