Z WYJAZDU BEZ PUNKTÓW

Zespół juniorów w meczu czwartej kolejki przegrał wysoko z rówieśnikami z Błonia.
Mecz nie ułożył się po naszej myśli od samego początku, gdyż gospodarze już w pierwszej akcji wyszli na prowadzenie. Szybko stracona bramka wprowadziła sporo nerwowości w poczynaniach naszych młodych piłkarzy, co miało bezpośredni wpływ na sporą ilość prostych i niewymuszonych błędów, a w konsekwencji na wynik spotkania po pierwszej części gry. Do przerwy było 3-0 dla gospodarzy, więc losy spotkania były w zasadzie przesądzone. Tym bardziej, że zespół z Błonia na początku drugiej odsłony szybko strzelił czwartego gola.

Rozmowa w przerwie spotkania i wyznaczone cele na drugą część gry mimo wszystko przyniosła efekt, ponieważ młodzi zawodnicy Rysia zagrali odważniej, z charakterem i chęcią zdobycia bramki. Chociaż losów spotkania nie udało się już odwrócić to dwie strzelone bramki, kilka ciekawych akcji i przede wszystkim zaangażowanie całego zespołu w tej części gry powinno być wyznacznikiem jakości w kolejnych spotkaniach ligowych.

A najbliższe nasi juniorzy rozegrają już w 14 września o godz. 16:00 w Laskach. Naszym przeciwnikiem będzie zespół UKS G-81 Bemowo.