Zimny prysznic na start 😢

Niestety zespół seniorski notuje porażkę na inaugurację rozgrywek. Mecz rozpoczął się o godzinie 11 w Chlebnii, zawodnicy obydwu drużyn byli zmotywowani oraz głodni gry po tak długiej przerwie od ostatniego ligowego spotkania.

Pierwsza połowa przebiegała dosyć wyrównanie do czasu 40 min, w której to gospodarze zamknęli zawodników Rysia we własnym polu karnym. Drużyna Chlebnii po 5 rzutach rożnych z rzędu, w końcu postawiła kropkę nad „i” i otworzyła wynik spotkania. Do przerwy już nic się nie zmieniło i na następną połowę gospodarze wychodzili z wynikiem 1:0.

O drugiej odsłonie meczu zawodnicy Rysia muszą szybko zapomnieć. To piłkarze z Chlebni wykorzystywali swoje sytuacje oraz prezenty od naszych zawodników. Przez co wypunktowali zespół Rysia i zdobyli jeszcze 5 bramek. Ostatecznie mecz zakończył się przegraną gości 0:6.

Drużyna musi szybko zapomnieć o słabym początku, piłka nożna daje jednak możliwość aby szybko się zrehabilitować. W tą niedzielę 09.08.2020 o godz. 17:30 na swoim boisku zawodnicy z Lasek muszą udowodnić, że był to tylko wypadek przy pracy i drużyna jest gotowa walczyć z każdym rywalem. 💪⚽️